Днями Сущик Віктор Степанович здійснив виїзд у Ладинський старостинський округ

Дата: 19.10.2018 08:30

Днями Сущик Віктор Степанович здійснив виїзд у Ладинський старостинський округ, де зустрівся з місцевими мешканцями. Під час зустрічі представники Вишнівської сільської ради ознайомились з проблемними  питаннями життєдіяльності сіл: Ладинь, Мосир і Пустинка.

З метою вивчення та вирішення завдань соціально-економічного розвитку територіальних громад  у наступному 2019 році комісія оглянула установи культури та медицини.  Під час спілкування із громадами сіл Ладинського старостинського  округу розглядалися  питання щодо ремонту доріг, використання приміщень, які призупинили свою діяльність тощо.

Комісією надавалися вичерпні роз’яснення на всі актуальні питання щодо функціонування Ладинського старостинства. Пропозиції від депутатів та активістів округу будуть розглянуті при формуванні бюджету на 2019 р.