Конкурс на заміщення вакантних посад керівників ЗЗСО триває

Дата: 22.10.2018 10:45

У п’ятницю, 19 жовтня, відбулось засідання комісії з конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Вишнівської сільської ради.

Конкурс було оголошено на заміщення вакантних посад завідувача Глинянської ЗОШ І ст., директора Радехівської ЗОШ І-ІІ ст. та директора Римачівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ». Після розгляду поданих документів від кандидатів, комісія прийняла рішення про  допуск до конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача Глинянської ЗОШ І ст. – Марчук В.П., директора Радехівської ЗОШ І-ІІ ст. - Пилипчук В.О. та призначити конкурс  на 02 листопада 2018 року. Документи кандидатів на посаду директора Римачівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» визначено такими, що не відповідають вимогам і одноголосно вирішено не допустити їх до конкурсу. За рішенням комісії конкурс по Римачівському НВК вважати таким, що не відбувся і оголосити новий конкурс на заміщення вакантної посади директора навчально-виховного комплексу.