Про скликання 41 чергової сесії сьомого скликання 6 листопада 2018 року о 14 годині

Дата: 25.10.2018 15:34

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 жовтня 2018року                                                                                       №184

Про скликання 41 чергової сесії
сьомого скликання сільської ради
Вишнівської сільської ради 2018 року

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

Скликати 41 чергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 6 листопада 2018 року о 14 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.

На розгляд  41 чергової  сесії винести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного 41 чергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Готує : сільський голова Сущик В.С.

2.2.  Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Готує: голова бюджетної комісії-Булавчук Л.Я.

2.3. Про виділення коштів з сільського бюджету.

Готує: голова бюджетної комісії-Булавчук Л.Я.

2.4 Про затвердження розпоряджень сільського голови видані в міжсесійний період.

Готує: головний бухгалтер сільської ради - Булавчук Л.Я.

2.5.Про  внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 року №28/2017-28 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Готує: начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Ющук Л.В.

2.6.Про затвердження Статуту Вишнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

2.7. Про затвердження Програми розвитку первинної медичної допомоги Вишнівської сільської ради на 2018-2023 роки та Порядок надання та використання коштів.

Готує:головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності Федчишин Д.С..

2.8. Про погодження тарифів за виробництво і постачання теплової енергії на службові житлові будинки військових  містечок «Висоцьк» та «Римачі» Луцького прикордонного загону.

2.9. Земельні питання.

Готує: начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради -Дитина А.І.

2.10. Різне

На  сесію  сільської  ради  запросити  керівників  установ, організацій.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                       В.С. СУЩИК