Нещодавно Віктор Сущик здійснив виїзд у Радехівський та Олеський старостинські округи, де з керівниками установ території оглянули заклади освіти,  культури та медицини сіл Радехів, Вижгів, Чмикос, Олеськ, Глинянка з метою вивчення та вирішення завдань соціально-економічного розвитку територіальних громад  у 2019 році. Під час спілкування із громадами сіл були розглянуті найактуальніші питання щодо ефективної діяльності старостинств.

В ході зустрічей очільник ОТГ разом з колегами ознайомилися із станом об’єктів інфраструктури, зокрема дитячих садочків, будинків культури, бібліотек, ФАП-ів, амбулаторій, поспілкувалися із працівниками закладів і визначили нагальні питання.