ІНСТРУКЦІЯ З ГОЛОСУВАННЯ

Інструкція з голосування

Голосування стартує з 01 листопада 2018 по 15 листопада 2018 включно

Пункти голосування розміщенні в адмінприміщеннях старостинських округів та закладах освіти (школи та дошкільні заклади) Вишнівської ОТГ

Громадський бюджет або бюджет участіспосіб визначення видатків частини бюджету громади з допомогою прямого волевиявлення громадян.

Проект за який Ви можете проголосувати - описана ідея, реалізація якої може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету Вишнівської ОТГ та інших джерел фінансування.

Проекти поділяються на:

малі (від 10000 до 50000 тис.грн.)

великі (від 50000 до 120000 тис.грн)

До голосування допускаються громадяни України, які належать до територіальної громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України, можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування один серед малих проектів та один серед великих проектів.

У пунктах голосування можна отримати бланки для голосування, а також ознайомитися з переліком та описом проектів, що беруть участь у голосуванні (інформація про проекти також доступна на сайті Вишнівської ОТГ в розділі Бюджет участі)

Довідково:

Голосувати можуть – особи, які досягли 16 років. Голосування може бути тільки в пунктах голосування, в присутності відповідальних осіб, проголосувати можна тільки за один малий проект та один великий проект. Великий проект наявний тільки одинце Облаштування футбольного поля в с. Вишнів номер якого 2/В-2018.  Інші 7 проектів – це малі проекти.

Відповідальні особи мають надавати допомогу в заповненні бланка голосування. Бланки голосування пронумеровані, пропечатані та належать до бланків суворої звітності.

ВАШ ГОЛОС ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ НАС!!!