Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

У Вишнівській ОТГ вшанували громадянський подвиг учасників Революції Гідності

        Минає п'ять років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності, кращих синів і дочок України – Героїв Небесної Сотні. Тисячі українців різних професій і соціального статусу з усіх областей України їхали до столиці відстоювати демократичні цінності та європейський вибір. Це були справжні патріоти, які на вівтар свободи поклали своє здоров’я і життя. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

         На знак вшанування відваги, сили духу громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини, у закладах культури Вишнівської територіальної громади відбулась низка заходів. Зокрема, впродовж 18 - 21 листопада у бібліотечних  закладах проводились фотовиставки, уроки пам’яті, тематичні вечори, огляди літератури. Вшановуючи пам’ять загиблих патріотів України, керівники клубних установ за підтримки шкіл організували урочисті лінійки, години спілкування, вечори пам’яті, патріотично- інформаційні години.

    Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про Героїв Небесної сотні та Героїв антитерористичної операції, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

 

 

 « повернутися до списку новин