Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

3 грудня Міжнародний День людей з інвалідністю

За оцінками Світового банку 20% найбільш бідних верств жителів Землі є людьми з обмеженими можливостями і вимагають до себе особливої уваги. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я,  успіхів і мирного неба.

В приміщенні бібліотеки с. Вишнів проводиться виставка виробів декоративно-вжиткового мистецтва, приурочена Міжнародному дню людей з інвалідністю. На цій виставці представлені роботи жителів нашої громади, які беруть активну участь в громадському житті, реалізують свої природні таланти та здібності.« повернутися до списку новин