Вишнівська сільська рада оголошує конкурс «Малюнок для Святого Миколая»

Дата: 05.12.2018 12:39

Запрошуємо дітей з Вишнівської ОТГ взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Дня Святого Миколая! На переможців очікують цікаві та корисні призи.

Конкурс дитячих малюнків триватиме з 5 грудня до 17 грудня.

Умови:

1) У конкурсі можуть брати участь діти віком від 5 до 17 років включно. Потрібно намалювати малюнок-бажання для Святого Миколая і самому чи за допомогою батьків надіслати його на електронну пошту  - kz.ckmevs@gmail.com або ж принесіть їх особисто в сільську раду чи в заклади освіти.

2) Малюнок слід підписати (назва малюнка, ім’я та прізвище дитини) та подати контактний номер телефону, за яким можна буде зв’язатися з батьками дитини після підбиття результатів конкурсу.

Переможці будуть нагороджені призами. Вручення призів відбудеться під час концерту з нагоди Дня Святого Миколая.