Оголошується конкурс на найкращий, найоригінальніший та найпозитивніший лист Св. Миколаю

Дата: 05.12.2018 12:45

Ви пам’ятаєте, коли востаннє писали лист Св. Миколаю, коли вірили у казку і зверталися до нього з проханням здійснити ваші найомріяніші бажання? Саме сьогодні у вас з’явився шанс.

Вишнівська сільська рада   оголошує конкурс  на найкращий, найоригінальніший та найпозитивніший лист  Св. Миколаю. Пропонуємо усім дітям віком від 5 до 17 включно пригадати і зізнатися в листі до найбільшого чудотворця – Св. Миколая, про свої найзаповітніші мрії.

Конкурс триватиме з 5 грудня до 17 грудня Переможці отримають призи. Зрештою, кожному учаснику гарантується хороший настрій і купа вражень та позитиву!

Свої листи  надсилайте на електронну адресу – kz.ckmevs@gmail.com або приносьте в заклади освіти. Лист слід підписати (назва малюнка, ім’я та прізвище) та подати контактний номер телефону, за яким можна буде зв’язатися після підбиття результатів конкурсу До участі у конкурсі запрошуємо усіх креативних та активних. Святий Миколай вже чекає на Ваші листи!