Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 12:04

Позачергова передсвяткова сесія Вишнівської об'єднаної територіальної громади розпочалась з вітального слова очільника громади Віктора Сущика, який привітав усіх присутніх з наступаючим святом Днем місцевого самоврядування. Зазначив, що майбутнє нашої держави не можливе без розвитку місцевого самоврядування. В такій важливій справі не обійтися без цілої команди професійних працівників, які кожного дня вирішують багато питань різних рівнів та намагаються покращити життя мешканців громади. Саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників цієї галузі залежить добробут людей та майбутнє нашої громади. Ваша активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову як нашої громади, так і держави в цілому. Хочемо побажати Вам успіхів на трудовій ниві, нових звершень, сімейного достатку й затишку у Вашому домі.

Працівники місцевого самоврядування та депутатський корпус були нагороджені подяками та цінними подарунками за свою сумлінну та віддану працю. До урочистих вітань приєдналися представники  закладів культури Вишнівської ОТГ, які щирими піснями та яскравим вбранням подарували усім присутнім незабутні враження та чудовий настрій. Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об'єднуючим символом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною та квітучою