ПІДСУМКИ КОНКУРСУ ЛИСТІВ СВ.МИКОЛАЮ, ЯКИЙ ПРОВОДИЛА ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дата: 21.12.2018 16:01

У п’ятницю, 21 грудня, в приміщенні Вишнівського НВК були нагороджені учасники  конкурсу листів Святому Миколаю.

Всі листи були напрочуд зворушливими, різноманітними, цікавими. Надзвичайно важко було визначитися із найкращою роботою. Переможцями стали: 1 місце – Король Анастасія (Бережецький  НВК), 2 місце – Рудь Дарина (Штунська ЗОШ І-ІІІ ступенів), 3 місце – Ряпич Вікторія (Вишнівський НВК), Забокрицька Наталія (Штунська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Мацеха Артем (Штунська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Антипюк Ольга (Бережецький НВК). За перемогу у конкурсі всі отримали призи від Вишнівської сільської ради. Але Святий Миколай ніколи не лишає гарних, слухняних діток без подарунків, тому крім головних призів решта учасників також отримали заохочувальні подарунки.

Щиро дякуємо усім, хто надіслав свої роботи, а також їхнім батькам і вчителям! Усі листи цікаві, адже в кожному з них — частинка душі і серця автора.