Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

"ДО НАС ІДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ"

          21 грудня  Вишнівська сільська рада організувала та провела  святкове дійство  приурочене до Дня Святого Миколая.  Надовго збережуть у своїй пам’яті незабутні враження від зустрічі зі Святим Миколаєм запрошені гості, серед яких були діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батько яких загинув в антитерористичній операції, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, діти-переселенці.

       До привітань Святого Миколая приєднався  Вишнівський сільський голова Сущик Віктор Степанович, який побажав усім міцного здоров’я, достатку, родинного тепла та затишку, мирного неба та здійснення дитячих мрій.

       Завершальною частиною святкового дійства було вручення дітям солодких гостинців, спонсорами яких були Вишнівська сільська рада та Служба у справах дітей Любомльської РДА.

        Ще раз від душі вітаємо зі святами, бажаємо  світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!« повернутися до списку новин