ВІДБУЛАСЬ 44 ПОЗАЧЕРГОВА ПЕРЕДНОВОРІЧНА СЕСІЯ ВИШНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 28 грудня, в сільському будинку культури села Вишнів відбулась позачергова передсвяткова сесія Вишнівської сільської ради. Сесія розпочалась з вітального слова очільника громади Віктора Сущика, який привітав усіх присутніх з прийдешніми святами та оголосив про приєднання Машівської сільської ради до Вишнівської ОТГ, після чого голова Вишнівської сільської виборчої комісії Оксана Сьомак вручила посвідчення новообраним депутатам Машівської сільської ради – Івану Каліщуку та Ірині Ющук, й, побажала успіхів та нових звершень на трудовій ниві.

Представникам місцевого самоврядування були вручені подарунки з нагоди завершальної цьогорічної сесії та новорічних свят.

На розгляд 44 позачергової сесії винесені наступні питання

1.Про затвердження порядку денного 44 позачергової сесії Вишнівської сільської ради.

Доповідає: сільський голова Сущик В.С.

2.Про початок повноважень депутатів Вишнівської сільської ради.

Доповідає: голова Вишнівської сільської виборчої комісії – Сьомак О.О.

3.Про реорганізацію Машівської сільської ради.

Доповідає: сільський голова Сущик В.С.

4.Про покладання обовязків старости.

Доповідає: сільський голова Сущик В.С.

5.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, вчинення дій щодо введення військового та погосподарського обліку.

Доповідає: сільський голова Сущик В.С.

6.Про утворення Машівського старостинського округу об’єднаної територіальної громади Вишнівської сільської ради, Любомльського району, Волинської області.

Доповідає: сільський голова Сущик В.С.

7.Про внесення змін до структури та штатних розписів аппарату та структурних підрозділів Вишнівської сільської ради на 2019 рік

Доповідає: начальних відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Ющук Л.В.

8.Про надання згоди на прийняття майна у Власність Вишнівської сільської ради.

Доповідає: сільсьий голова Сущик В.С.