Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 11.01.2019 12:12

Аналіз регуляторного впливу Проекту Рішення Вишнівської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Вишнівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг повідомляємо, що 11.01.2019 року в мережі Інтернет на офіційному Веб-сайті Вишнівської сільської ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вишнівської сільської ради «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг» Вишнівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються до «11» лютого 2019 року до виконавчого комітету Вишнівської сільської ради у письмовому або в електронному вигляді за адресами: 44351, с. Вишнів, вул. Незалежності, 80 а; vyshniv.lbm@gmail.com, тел.(03377) 3-23-42.

Проект Рішення «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг»

Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг

Аналіз регуляторного впливу щодо проекту рішення Вишнівської сільської ради "Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг"