Про скликання 45 позачергової сесії сільської ради 17 січня 2019 року о 14.00 год.

Дата: 15.01.2019 15:17

Голова  Вишнівської сільської ради  Віктор Сущик  видав розпорядження від 15.01.2019 року № 14 «Про скликання  45 позачергової сесії сільської ради», яка відбудеться  17 січня 2019 року  о 14.00 год.  в приміщенні Вишнівського  сільського будинку культури.

На розгляд сесії виносяться слідуючі питання: про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл району в комунальну власність майна та земельних ділянок, про затвердження статуту Машівської ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ, про передачу в оперативне управління та на баланс комунального  майна та інше.