Для підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей створено групу швидкого реагування

Дата: 25.01.2019 14:28

Управління соціального захисту населення Любомльської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 – 2019 роки згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.12.2018 № 822 з 01 січня 2019 року граничну чисельність працівників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді збільшено на 3 штатні одиниці та створено групу швидкого реагування (далі - ГШР).

Метою створення ГШР є вдосконалення механізму надання екстреної соціально-психологічної допомоги та всебічної підтримки учасників АТО, виведення їх із кризового стану, попередження домашнього насильства та надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

До складу ГШР введено 3 штатні одиниці (начальник відділу, практичний психолог, водій автотранспортних засобів).

Номер телефону «гарячої лінії» ГШР –(068) 464 15 15.

У разі виникнення складних ситуацій рекомендуємо членам сімей учасників АТО та й самим учасникам АТО звертатись на зазначений номер «гарячої лінії» для оперативного надання допомоги.

Начальник управління                                                                       В. ВЕРЕМЧУК