В селі Римачі Вишнівської ОТГ відбулися змагання

Дата: 12.02.2019 10:07

В селі Римачі Вишнівської ОТГ, на березі озера Ягодинське, відбулися змагання серед команд первинних колективів Любомльської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок. Захід проводився на території Любомльщини вперше.

Після урочистого відкриття учасники змагань мали можливість позмагатися за цінні призи і проявити себе в різних видах цього неординарного спорту: вилов риби, встановлення намету, приготування мисливських страв, стрілецький конкурс, конкурс на ерудицію тощо.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Заболоттівського ПМК, друге місце очолила — команда Почапівського ПМК, а перемогу здобула команда Римачівського ПМК. Переможцям в командному та індивідуальному змаганнях були вручені призи, грамоти, медалі і кубки.

До організації змагань, на прохання народного депутата Ігоря Гузя, долучився Фонд Ігоря Палиці, призи від якого вручали помічник нардепа Ігор Торба та представниця Фонду Ганна Рибачук.