Бібліотеки Вишнівської ОТГ вітають всіх із Днем Валентина

Дата: 14.02.2019 09:43

Фото без описуНедарма кажуть, що коханню підвладні всі, незалежно від віку та статі. Зазвичай, 14 лютого закохані вітають один одного, дорогих та близьких людей, а також всіх, до кого відчувають повагу та симпатію. Мабуть, тому так легко і органічно увійшло до нашого календаря це свято.

Саме у цей найромантичніший день у році, коли, здається, кохання витає у повітрі, бібліотекарі  Вишнівської ОТГ запрошують на рандеву з книгою і обіцяють порекомендувати найкращі твори про кохання. Окрім того працівники бібліотек підготували розповіді про історії кохання, які хвилюють й захоплюють людей ось вже багато років і, навіть, століть. Трагічне середньовічне кохання зворушливих Трістана та Ізольди, Ромео і Джульєтти, любов в романі про війну Скарлет О'Хара та Ретта Батлера, сумна історія кохання Мавки і Лукаша, містична любов Майстра та Маргарити… Усі ці книги про кохання та багато-багато інших не менш вражаючих і захопливих історій чекають на вас.

Нехай це свято буде з Вами не тільки в день Святого Валентина, але й кожен день Вашого життя!