День героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2019 11:07

14 лютого у Бережецькому НВК Вишнівської ОТГ було проведено захід “Зима, що нас змінила”, приурочений до Дня пам’яті героїв Небесної сотні. Історія будь-якого народу має періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна - країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше її мають, країна гарячої любові до народу, країна довгої, вікової, героїчної боротьби за волю. Вчителі і учні нашої школи зібрались, щоб в скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час.

Вчитель історії та правознавства - Ушарук Іванна Миколаївна,  спільно з учнями 7-9 класів організували виховний захід з нагоди вшанування подвигу Небесної сотні.

Учні 9 класу поіменно згадали перших жертв розстрілів на Майдані: С.Нігояна, Вербицького Ю.Т., Жизневського М.М., Гурика Р.І.

Ведучі заходу Мандрика Андрій та Малащук Оксана розповідали присутнім про події січня-лютого 2014 року.

Король Анастасія, учениця 6 класу, декламуючи вірш “ Мамо, не плач, я повернуся весною” до сліз зворушила присутніх.

Метою заходу було вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, подвигу простих українських людей, які віддали життя за те, щоб ми могли жити в вільній та мирній Україні. Учні усвідомили цінність людського життя та свободи.