Відбулась чергова 46 сесія Вишнівської сільської ради

Дата: 25.02.2019 16:08

Сьогодні, 25 лютого, в  будинку культури села Вишнів відбулася чергова 46 сесія Вишнівської сільської ради. Сесія розпочалась з вітального слова сільського голови Віктора Сущика, який ознайомив усіх присутніх з порядком денним.

Першочергово, слово надалося гостям сесії - прес-секретарю громадської спілки «Спілка воїнів АТО Волині» Павлу Ковальському, який звернувся до очільника громади та представників депутатського корпусу з метою сприяння консолідації, і координації зусиль між членами Спілки, та Вишнівською ОТГ щодо захисту політичних, економічних, соціальних прав, свобод та законних інтересів учасників АТО, членів їх сімей тощо (зокрема, було піднято питання щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій). Також, на сесії виступив Анатолій Прилуцький, власник ФГ «Вест-Фенікс», який закликав представників місцевого самоврядування до активної співпраці та висловив вдячність у сприянні розвитку фермерського господарства на території Вишнівської ОТГ.

Після вище заслуханих питань, усі присутні перейшли до порядку денного 46 чергової сесії.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису??????Фото без описуФото без опису??????Фото без описуФото без описуФото без опису