Курс громадських слухань для ОТГ

Дата: 28.02.2019 10:42

З 21 по 22 лютого в місті Нововолинську представники Вишнівської ОТГ взяли участь у семінарі-тренінгу в рамках проекту «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області» за підтримки Програми RITA – «Зміни в регіоні». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи, яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

В рамках тренінгових навчань з відповідним візитом до Вишнівської ОТГ завітали польські експерти Конвенту – Томаш Ковалік, Владжімеш Дурка, Катажина Клавшюч та Вікторія Кучерук, яких супроводжувала виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя – Валентина Степюк. Партнери представили заключну презентацію щодо проведення громадських слухань в органах місцевого самоврядування. В ході презентації були обговорені ряд важливих питань щодо проведення на території ОТГ громадських слухань. Представники місцевої влади мали змогу запозичити досвід у польських партнерів, задати найбільш актуальні питання та порівняти українську методику запровадження слухань з досвідом сусідів.