Волинська область, Любомльський район

Весняна екскурсія для дошкільнят "Перші кроки до бібліотеки" та виставка-інсталяція "А жінка в світ приходить для любові"

Дата: 13.03.2019 12:23

Нещодавно, у бібліотеці села Вишнів відбулась виставка, приурочена до найбільшого весняного свята - 8 березня, свята краси, граціїї та любові. Серед відвідувачів експозицій були і найменші поціновувачі весняної краси - вихованці Вишнівського ДНЗ, які мали змогу не тільки доторкнутися до прекрасного, а й ознайомитися з дитячою ілюстрованою літературою. Чудовий настрій, хороші емоції та незабутні враження діткам забезпечила бібліотекар Оксана Дитина, адже любов до книги потрібно виховувати ще змалку. Дякуємо усім хто долучився до створення весняного настрою.