У Вишнівській сільській бібліотеці відбулась виставка робіт місцевої художниці

Дата: 22.03.2019 14:19
Кількість переглядів: 2045

Фото без опису          Дуже часто талант відіграє вирішальну роль у долі людини, бо коли дивишся на талановитих людей, то розумієш, що немає межі можливостям людини. Кажуть, талант – це унікальний дар, даний людині Богом, це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших.

Божа іскра запала в душу Яні Козачук – 14- річній красивій, скромній дівчині, яка навчається у Вишнівському НВК. Вона живе,  мріє як і усі її однолітки, але в душі юної дівчини уже зароджується  незвичайне вміння виливати свої думки та помисли на звичайний аркуш паперу. Беручи до рук олівець, Яна виплескує свої бажання та сподівання у малюнок.

Спочатку це були звичайні дитячі малюнки,

які з часом переросли у досить такі професійні роботи.

Вітаємо молодого митця з вдалим стартом та бажаємо подальших творчих досягнень.

Фото без опису          А ось і сама юна художниця Яна Козачук)))