В ДНЗ села Олеськ відбулось урочисте відкриття додаткової групи

Дата: 25.03.2019 11:20

22 березня відбулось урочисте відкриття додаткової групи ДНЗ в селі Олеськ Вишнівської ОТГ.

Фото без опису          Церемонію відкриття розпочав очільник громади Віктор Сущик, який привітав усіх присутніх з такою чудовою новиною. До слів привітань долучилися й начальник гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради Василь Стрільчук, виконуючий обов’язки старости Олеського старостинського округу Андрій Ягодинець, директор Олеської ЗОШ Василь Лук'янчук та Володимир Гурко – керівник ТОВ «Будівельник», фірма якого виконувала усі ремонтно-будівельні роботи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису          Також, відкриття відвідали помічники народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч та Ігор Торба, адже саме за сприяння парламентаря, за рахунок субвенції для дитячого садочка придбали меблі. Слід зауважити, що представник народу не вперше залучає кошти з державного бюджету на розвиток нашої ОТГ. Загальна сума, яка була скерована на розвиток громади, за допомогою народного депутата, становить більше ніж 4 млн.грн.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Настоятель місцевого Свято - Троїцького храму архімандрит Іпатій провів процедуру освячення, а аматори сільської сцени разом із вихованцями ДНЗ подарували усім присутнім невелику концертну програму.

Щодо будівельних робіт, то в садочку облаштували каналізацію, перекрили дах, замінили частину вікон, підлогу, двері, сантехніку. Також були проведені внутрішні оздоблювальні роботи. Загальна вартість реконструкції приміщення становить 1, 4 млн.грн., це, власне, кошти Вишнівської ОТГ.