Новий дитячий майданчик для Ладинського старостинства

Дата: 26.03.2019 11:30

В селі Ладинь Вишнівської ОТГ, за сприяння народного депутата Ігоря Гузя, встановили новий дитячий майданчик. На свято до жителів прибули голова Вишнівської ОТГ Віктор Сущик, заступник голови Василь Стрільчук, виконуючий обов’язки старости Юрій Вітрук та помічники парламентаря – Андрій Бокоч та Ігор Торба.

Урочисте відкриття розпочалось із перерізання червоної стрічки, яке довірили зробити найменшим жителям села.

Варто зазначити, що це не перший майданчик, який був облаштований за допомогою команди Ігоря Гузя. Всього було споруджено дванадцять (Вишнів, Коцюри, Мосир, Олеськ, Глинянка, Радехів, Чмикос, Римачі, Штунь, Висоцьк, Замлиння та Машів), адже в пріоритеті нардепа – це одна із найперших потреб.

В ході відкриття місцеві жителі мали змогу не лише подякувати нардепу за сприяння, а й обговорити з його помічниками низку важливих питань старостинства, які потрібно вирішити найближчим часом.

Висловлюємо подяку Ігорю Гузю та його команді за надану ними державну підтримку у розвитку Вишнівської ОТГ. Нагадаємо, що за час депутатської діяльності народного обранця до громади надійшло понад 4 мільйони гривень.