Рух заради здоров’я

Дата: 04.04.2019 15:41

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» проводиться з метою покращення умов для регулярних занять фізичною культурою різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання, та в місцях масового відпочинку громадян з 01 по 30 квітня.

В рамках місячника учні Вишнівського НВК активно долучилися до проведення спортивно-масових заходів, зокрема, за ініціативи вчителя фізичного виховання Юрія Легези був організований спортивний заїзд на велосипедах, після якого натхненні учні взяли до рук кольорову крейду й прикрасили подвір’я навчального закладу різними малюнками на спортивно-оздоровчу тематику.

Нагадаємо, що основними завданнями проведення подібних заходів є:

формування у населення сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання, і масового спорту в місцях проживання, та відпочинку населення;

• організація фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів;
  • поширення кампанії щодо формування здорового способу життя, особливо, серед дітей, підлітків та молоді;
  • протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам:  наркоманії, тютюнопалінню, алкоголізму;
  • організація активного відпочинку та популяризація олімпійських цінностей.