Територіальний огляд-конкурс екологічних театрів Вишнівської ОТГ

Дата: 12.04.2019 15:22

З метою активізації екологічного руху, виявлення, поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, пошуку, розвитку талантів та обдарувань, привернення уваги місцевої влади, громадських, державних організацій до екологічних проблем регіонів тощо, у Вишнівському сільському будинку культури відбувся територіальний огляд-конкурс екологічних театрів серед учнівських колективів закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради.

Даний конкурс передбачений програмою збору екологічних театрів  і має на меті виявлення та поширення цієї нетрадиційної форми роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку.

До складу журі територіального конкурсу-огляду увійшли: Ольга Романюк – завідувач Комунальною установою «Методичний центр»; Тетяна Міщук – методист комунальної установи «Методичний центр»; Антон Марцинішин – головний спеціаліст гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради; Ірина Зінчук – директор комунального закладу «Центр КМЕВС».

Основними вимогами до конкурсантів були:

- наявність декорацій, костюмів, що відповідають сюжету вистави;

- наявність сюжетної лінії вистави з підняттям екологічних проблем регіону (зав’язка сюжету, шляхи вирішення проблем, досягнуті результати);

- використання якісного музичного оформлення;

- активізація зали;

- акторська гра учасників вистави;

- використання засобів театральної гри.

Професійне журі конкурсу оцінювало виступи за такими критеріями:

- рівень режисури;

- рівень акторської майстерності;

- оригінальність сценарію;

- відповідність костюмів;

- актуальність порушеної у виставі екологічної проблеми;

- оригінальність декорацій, використання реквізиту;

- втілення сценічного образу на сцені (індивідуальна гра).

Перше місце журі присудило колективу екологічного театру «Збережемо красу рідної землі» Римачівського НВК, який продемонстрував феєричний рівень виконання конкурсної програми. Керівник театру – Тетяна Бісюк.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису          Друге місце посів театр «Земля в біді» Олеської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом Лідії Шишели.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису          Третє місце очолив колектив театру «Про себе й нащадків ти не забувай, природу люби і оберігай» Вишнівського НВК. Керівник – Анжеліка Джерш.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису         Фото без опису

На четвертій сходинці опинився театр «Рукавичка» Штунської ЗОШ I-III ступенів, керівником якого є Зоя Столярук.

Висловлюємо подяку учасникам конкурсу за активну участь та небайдужість до актуальної проблеми людства. Хочемо зазначити, що усі команди продемонстрували професійний та високий рівень підготовки. Просування актуальних проблем сучасності таким незвичним способом потребує неабияких зусиль.

Нагадаємо, що переможці матимуть можливість представляти Вишнівську ОТГ на обласному II етапі конкурсу, а вразі перемоги в області – взяти участь у фінальному III етапі (Фестиваль «Обійми мене, Світязю»), який відбудеться в червні-липні цього року.

Любі друзі, пам’ятаймо, що збереження природи, підтримка екологічного балансу планети, примноження її багатств одні з першочергових завдань сьогодення.