Семінар керівників шкіл Вишнівської ОТГ

Дата: 18.04.2019 10:23

Школа – це майстерня, де формується думка

підростаючого покоління. Треба міцно

тримати її в руках, якщо не хочеш випустити

з рук майбутнє.

А.Барбюс

Саме під таким гаслом 17 квітня у Штунській загальноосвітній школі I-III ступенів відбувся семінар керівників «Створення освітнього середовища для гармонійного розвитку та самореалізації учасників навчально-виховного процесу».

Відкрив семінар заступник сільського голови-начальник гуманітарного відділу Василь Стрільчук та побажав колегам продуктивного дня та гарного настрою. Візитну картку школи продемонструвала Світлана Булавчук, директор Штунської ЗОШ. Захоплюючу екскурсію до зразкового музею «Історія села Штунь» провела Катерина Оніщук, керівник музею та, за сумісництвом,вчитель історії. Цікавий урок у першому класі «Я досліджую світ» підготувала Наталія Широчук, вчитель початкових класів. Заняття з факультативу «Спортивний туризм» провів вчитель фізичного виховання Юрій Оліщук. Екватором семінару та його особливою родзинкою був майстер-клас «Декорування яєць» від керівника гуртка «Етноіграшка» Катерини Оніщук. Своїм виступом порадувала усіх присутніх екологічна бригада «Знай.Люби.Бережи.»-переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» під керівництвом вчителя біології Володимира Костюка. На закінчення семінару практичний психолог Інна Пикалюк провела тренінг «Яким має бути керівник в сучасному освітньому середовищі».

Висловлюємо подяку керівництву Штунської школи та усім, хто долучився до проведення даного заходу. Семінар був змістовним, цікавим, навчальним та, головне, пізнавальним. Усі учасники отримали незабутні враження та емоції.

Трішки інформації про Штунську ЗОШ I-III ступенів:

-школа побудована у 1971 році;

- у школі навчаються 108 учнів;

- кількість класів-11.

Кадрове забезпечення:

-педагогів – 23;

- з вищою освітою – 19;

- неповна вища – 4.

Кваліфікаційні рівні: старший учитель – 8; спеціаліст вищої категорії – 11; спеціаліст I категорії – 5; спеціаліст II категорії – 1; спеціаліст – 6.