Фотоконкурс

Дата: 22.04.2019 12:33

Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради оголошує фотоконкурс. Прийом робіт триватиме до 20 травня 2019 року.

Мета конкурсу - через виявлення та підтримку кращих фоторобіт стимулювати творчий ріст учасників фотоконкурсу, ствердити у свідомості людини такі життєві цінності як любов до життя, природи, краси,  виявлення значимості свого існування та вибору життєвого шляху за велінням свого серця

Умови конкурсу:

1. Фотороботи повинні бути якісні та відповідати наступній тематиці конкурсу, а саме: фото  під час процесу цвітіння вишні, фото людей, архітектури, тварин на фоні цвітіння вишні та ін.

2. Учасниками конкурсу можуть бути лише жителі Вишнівської ОТГ.

3. Під світлиною  конкурсант має зазначити наступну інформацію: прізвище, ім’я по батькові, населений пункт, номер телефону.

4. Кожен учасник може надати не більше п’яти робіт.

5. У відісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На фотоконкурс».

6.Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

Твори просимо надсилати  до 20 травня 2019 року на електронну адресу: kz.ckmevs@gmail.com або приносити за адресою:  с.Вишнів вул. Незалежності 81а.

Оголошення результатів конкурсу: до 31 травня 2019 року.

Кращі фотороботи опублікуються на сайті Вишнівської сільської ради, а переможці будуть нагородженні призами.