Весняні толоки у Вишнівській ОТГ

Дата: 22.04.2019 16:02

В селі Бережці Вишнівської ОТГ відбулась весняна толока за ініціативи завідувача сільського клубу Ганни Рибачук та бібліотекаря Тетяни Сухецької. Заручившись підтримкою ще кількох активних мешканців, вони очистили територію біля сільського клубу та біля пам’ ятника загиблим воїнам. Також своїми силами озеленили очищені ділянки зеленими насадженнями.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Не забарилися з прибиранням педагогічний колектив й учні Бережецького НВК, які організували толоку на території свого навчального закладу. З хорошим настроєм та завзятістю привели до порядку подвір’я школи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Небайдужими до чистого навколишнього середовища виявилися й жителі  села Штунь. Разом із старостою округу Олександром Зінчуком долучилися до акцій ''Зробимо Волинь чистою'' (яка вже сім років поспіль проходить на Волині) та ''За чисте довкілля''.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Висловлюємо подяку усім жителям Вишнівської ОТГ, хто приєднався до весняного прибирання і, яким не байдужий стан екології в громаді.  Так тримати!