Учень Вишнівського НВК - переможець обласних змагань

Дата: 23.04.2019 09:24

20 квітня в місті Ковелі у приміщенні комунального закладу «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича» відбулася обласна Спартакіада з плавання «Повір у себе» для діток з вадами здоровя. Змагання проводилися у двох вікових групах: старша вікова група ( 2004-2005 р.н.) та молодша (2006-2008 р.н.). Учасники у молодшій віковій групі змагалися на дистанціях 25 метрів (вільний стиль, брас, на спині) та старшій віковій групі на дистанціях 25, 50 метрів (вільний стиль, брас на спині).

Нашу ОТГ мав честь представляти учень інклюзивного навчання 5 класу Вишнівського НВК Юрій Билінський. У молодшій віковій групі ( 2006-2008 р.н.) Юрій виборов I місце, достойно та згідністю, обійшовши інших суперників. Вишнівська ОТГ висловлює подяку нашому чемпіону за мужність, спритність, сміливість. Бажаємо тобі нових звершень і перемог. Також хочемо подякувати батькам Юрія – Оксані та Олександру Билінському за невичерпну любов та наполегливість у вихованні сина.