У селі Вишнів розпочалось будівництво амбулаторії ЗПСМ

Дата: 06.05.2019 11:21

У селі Вишнів розпочалося будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Кошторисна вартість об’єкта становить 4,7475 мільйона гривень, які були скеровані з державної субвенції. Загалом, до 2020 року на Волині повинні запрацювати 180 амбулаторій.

Нагадаємо, що загальна кількість амбулаторій, які планують збудувати у селах Волині, становить дев’ять. Вони повинні бути розміщені на спеціально відібраних земельних ділянках, розташованих на доступній відстані від наявних об’єктів соціальної інфраструктури (шкіл, дитячих садочків та адмінбудинків) тощо. Кожна амбулаторія буде оснащена сучасним медичним обладнанням, новими меблями. Орієнтовна кількість лікарів, які будуть надавати медичну допомогу – від одного до чотирьох, в залежності від кількості населення.

Також, за рахунок субвенції на Вишнівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини був придбаний автомобіль.