У Вишнівській ОТГ відбувся мітинг-реквієм «…Йде травень крізь хвилини, дні й роки. Несе нащадкам спогади свої…», приурочений Дню пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом

Дата: 10.05.2019 10:44

Фото без опису          Урочистості розпочалися із поминальної панахиди від настоятеля церкви святих Косьми і Даміана, митрофорного протоієрея, отця Віктора. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни після чого, поклали квіти до Обеліску слави.

Фото без описуФото без опису          З вітальним словом звернулися сільський голова Віктор Сущик та заступник голови Василь Стрільчук, які віддали честь загиблим воїнам, що жертовно полягли на війні. До слова приєдналася й колишній директор Вишнівського НВК – Ніна Сахарук, після чого учні школи піднесли до меморіальної дошки Вінок пам’яті загиблим.

Фото без описуФото без описуФото без опису          Тематичні та вшановувальні пісні виконали учениці Вишнівської школи - Юлія Сахарук, Дарина Гай та Владислава Головенко.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису          Урочисті заходи  відбулися й в інших населених пунктах громади, зокрема, представники влади поклали квіти до Обеліску слави в селі Коцюри, де поминальну панахиду провів отець Віктор, настоятель церкви святої рівноапостольної Марії Магдалини.