В Україні стає доброю традицією відзначати в другу неділю травня День матері, берегині, духовної опори роду

Дата: 12.05.2019 10:03

Мама. Найрідніша. Наймиліша. Найкраща. Солодкі колискові, влуч­на підтримка, потрібне слово.  Вона пахне хлібом і молоком. Її руки цілющі, голос лагідний. З першого дня нашого життя – вона поруч. Доглядає, годує і допомагає пізнавати світ. Вона вчить цінувати це життя таким, яким воно є, бачити радощі і прикрощі, прагнути завжди до чогось кращого.

Мама завжди поруч. Вона вислухає та допоможе. Вміє радіти нашим перемогам та співчувати невдачам. Дає розумні поради і допомагає вирішити усі наші проблеми. Саме вона захистить та застереже від невірних кроків та вчинків. Бо, коли не маєш достатнього життєвого досвіду, дуже легко помилитися, оступитися і піти не тією стежкою.

Не тільки цього святкового дня, а й повсякчас,вся наша любов, ніжність, чуйність – для, Вас, Неньки, які дали нам життя. Низький уклін, Вам, дорогі Матері! Зі святом, Вас!