Молочний форум - 2019

Дата: 15.05.2019 14:26

До уваги фахівців агропромислового комплексу! Вишнівська сільська рада повідомляє, що 23-24 травня 2019 року на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького відбудеться «Молочний форум 2019».

У програмі форуму:

• експозиції компаній;
  • конференції;
  • виставка тварин молочних порід;
  • демонстраційні візити.

Під час роботи форуму Ви зможете отримати сучасні знання і успішний досвід щодо реальної молочної кооперації, сімейного успішного фермерства, шляхів досягнення ефективності на середніх та великих молочних фермах, успішної співпраці з державними та обласними програмами підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

Детальну інформацію про форум Ви можете дізнатися на сайті http://mlk.expolviv.ua