Позашкільна освіта в умовах децентралізації

Дата: 16.05.2019 12:13

15 травня 2019 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді міста Києва відбулись відкриті всеукраїнські збори «Позашкільна освіта в умовах децентралізації». Метою заходу було обговорення стратегії розвитку позашкільної освіти, дієвість нових форматів позашкілля в умовах децентралізації. Учасниками зборів були представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Асоціації об’єднаних територіальних громад та інші.

Фото без описуФото без опису

Вишнівську об’єднану територіальну громаду представляли: начальник гуманітарного відділу, Василь Стрільчук, директор Машівського навчально-виховного комплексу, Микола Оніщук. Зокрема, Василь Стрільчук підготував та поділився доповіддю на тему «Інтеграція позашкільної освіти в освітній простір територіальної громади». В ході семінару були обговорені й інші важливі питання розвитку позашкільної освіти. Родзинкою заходу були презентація діяльності Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та проведення майстер-класів з профільних напрямів.

Отже, сучасний етап розвитку суспільства, утвердження позашкільної освіти як складової структури освіти України, зумовили переосмислення її місця і ролі, визначення основних засад підвищення якості та спрямування її в нове русло.