«Тож будь вовік благословенна, мамо»

Дата: 20.05.2019 16:34

17 травня в приміщенні будинку культури села Вишнів відбувся святковий концерт, приурочений до Дня матері.

Фото без опису           Концертна програма розпочалася з відомої української пісні «Материнська любов», яку виконав головний спеціаліст гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради-соліст аматорського колективу "Вишневий цвіт", Антон Марцинішин.

З уст учнів шостого класу Вишнівського НВК прозвучала пісня «Посміхайтеся».

Співочий квартет з учнів другого класу подарував усім присутнім музичний твір «Матусю рідненька»,

після чого хореографічний гурток «Любисток» продемонстрував танцювальні композиції «Вальс квітів» та «Україна єдина».

«Дякую тобі, мамо» та «Дарую, Вам, пісню» прозвучали у виконанні учениць 10 класу, Юлії Сахарук та Дарини Гай.

Пісню «Росте черешня в мами на городі» возвеличив у своєму виконанні заступник сільського голови-начальник гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради, Василь Стрільчук.

Своєрідними родзинками концертної програми були дует саксофоністів, Олександра Коцури та Євгена Удальцова, та гумористична сценка «Мама після батьківських зборів», підготовлена солісткою "Вишневого цвіту" Наталією Пилипюк та Антоном Марцинішиним.

Володимир Капітанюк, соліст Вишнівського сільського будинку культури, в дарунок усім присутнім заспівав знамениту пісню «Голубе сивий».

Вокальний колектив Вишнівського НВК прославляв нашу Матінку-Вітчизну піснею «Тобі, Україно, тобі».

Аматорський колектив «Вишневий цвіт» презентував українські народні пісні «Позволь мені мати» та «Била мене мати».

Усім присутнім, які гордо несуть звання "мама", були вручені квіти, а невеличкого подарунка від Вишнівської сільської ради була удостоєна Ніна Максимюк, яка подарувала життя двійнятам - Антону та Устині.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до організації та проведення концерту, а, особливо, дякуємо винуватцям свята – нашим дорогим матерям, задля яких і була створена така чудова атмосфера та хороший настрій.