Волинська область, Любомльський район

Останній дзвінок

Дата: 31.05.2019 15:24

Сьогодні, 31 травня, для учнів Вишнівського навчально-виховного комплексу пролунав останній дзвінок, що символізував закінчення ще одного навчального року.

Розділити радість свята з учнями, батьками та педагогічним колективом прибули начальник гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради Василь Стрільчук та перший заступник сільського голови Галина Федончук.

Від настоятеля церкви святих Косьми і Даміана, митрофорного протоієрея, отця Віктора, прозвучали благословенні слова подяки учням - за старання у навчанні, батькам – за виховання та натруджені руки, педагогам – за те, що кожного дня віддавали частинку своєї душі та досвіду, аби підростаюче покоління отримало безцінні знання та було обізнаним, компетентним.

З вітальним словом до учнів звернувся директор школи Володимир Міщук, який привітав дітвору із початком літніх канікул, а випускників – із вступом у доросле, вже небезтурботне життя. Побажав їм кожного дня підкорювати все нові і нові вершини, досягати поставлених цілей і, звісно, не забувати рідну школу, в стінах якої були здобуті знання, які так необхідні у дорослому житті. Також, вручив грамоти та похвальні листи учням, які досягли високих результатів у навчанні, брали участь в різних олімпіадах та змаганнях.

Для тринадцяти випускників, сьогодні, пролунав останній дзвінок в їхньому житті. За плечима – багаж знань та досвіду. Попереду – незвіданий світ дорослого, відповідального життя. Ми гордимось Вами, наші випускники, Ви – наша надія та опора в житті. Хочемо, щоб Ви ніколи не знали смутку, з легкістю долали перешкоди і знайшли своє затишне місце під сонцем. Бажаємо Вам реалізуватись як особистість, здобути нові знання і залишитись такими амбітними, ціленапраленими та ініціативними.

В дарунок випускникам, від молодших класів звучали слова привітань, а танцювальний колектив Вишнівської школи присвятили їм запальні танці.

Урочиста частина завершилася вальсом від одинадцятикласників, після якого випускники мали нагоду запросити до танцю своїх батьків і розділити з ними останні миті в стінах школи.