На території громади розпочали свою роботу пришкільні оздоровчі табори

Дата: 06.06.2019 11:18

Ось і настав час літніх канікул. Як організувати дітям цікаве, корисне, а головне - безпечне дозвілля?

З цією метою з 03 червня 2019 року у 6 школах Вишнівської об’єднаної територіальної громади розпочали свою роботу пришкільні оздоровчі табори денного перебування: у Бережецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» -«СОНЕЧКО», Олеській ЗОШ І-ІІІ ст. - «ОЛЕСЯ», Римачівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»- «РОВЕСНИК», Вишнівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»- «ДЖЕРЕЛО», Радехівській ЗОШ І-ІІ ст. – «СОНЕЧКО», Штунській ЗОШ І-ІІІ ст.. – «ВЕСЕЛКА». Табори функціонуватимуть по 6 годин щодня, і міститимуть в собі дворазове харчування.

Протягом трьох тижнів дітки будуть мати можливість не лише цікаво, а й з користю провести час, поєднавши суспільно-корисну працю, навчально-пізнавальну діяльність та регулярне заняття фізкультурою. Педагоги-вихователі розробили надзвичайно цікаві та пізнавальні плани роботи, які вміщають у собі квести, змагання, конкурси, навчальні екскурсії та подорожі в країну пригод.

Окрім того, при пришкільних таборах Вишнівського НВК, Радехівської ЗОШ та Штунської ЗОШ функціонує три мовні табори, які є чудовою можливістю приємно та легко вивчити щось нове з англійської мови. Щодня дітвора із непідробним ентузіазмом співає пісні, бере участь у різноманітних мовних іграх та конкурсах, малює, фарбує, вирізає та активно поповнює свій лексичний запас.

Щиро бажаємо дітям результативно та з користю провести час і з новими силами повернутись першого вересня до навчання.