Проведено тренінг в рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 06.06.2019 16:18

Протягом двох  днів
6-7 червня в приміщенні Вишнівської сільської ради  проходить тренінг в рамках Програми “U-LEAD з Європою», компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, навчальні модулі 1-3  за участі тренера  Тетяни Книш - першого заступника Департаменту Центру надання адміністративних послуг Луцької міської ради. Тренінг затверджений технічним завдання для модернізації ЦНАП у рамках фази впровадження Програми для працівників відділу ЦНАП Вишнівської сільської ради .

В  програмі навчальних модулів  для працівників відділу   передбачено такі заняття:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг.

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація і надання.

Модуль 3. Порядок надання адміністративних послуг,насамперед базових, і параметри якості послуг.

Також, Програмою передбачено ще два модулі:

Модуль 4. Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання.

Модуль 5. Знання та навички щодо окремих адміністративних послуг та їх груп, який відбудеться у Центрі надання адміністративних послуг Луцької міської ради