Волинська область, Любомльський район

Як активні громадяни розбудовують громаду

Дата: 13.06.2019 15:40

З 01 по 15 листопада 2018 року на території Вишнівської ОТГ відбулось голосування за проекти, які були подані до "Бюджету участі" - способу визначення видатків частини бюджету громади за допомогою прямого волевиявлення громадян. До процедури голосування були допущені девять проектних заявок.

Переможцем в номінації «Малий проект» стала проектна заявка «Дитячий майданчик - місце щасливого дитинства", автором якого є завідувач дитячого садочка в селі Бережці,  Інна Богомаз. Завдяки активній громадянській позиції Інни Станіславівни, діти мають новий дитячий майданчик. Загальна вартість проекту становила 47 329 грн, з них 95% -  кошти з місцевого бюджету, 5% - співфінансування зі сторони заявника. Встановлювали ігрові конструкції колектив садочка та представники батьківського комітету самостійно, заручившись підтримкою ще декількох місцевих жителів.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до створення нової ігрової зони для дітей.

Нагадаємо, що переможцем в номінації «Великий проект» стала проектна заявка «Облаштування футбольного поля в селі Вишнів» від Тетяни Міщук – методиста комунальної установи «Методичний центр» Вишнівської сільської ради. Реалізація даного проекту передбачена на вересень-жовтень цього року.