Волинська область, Любомльський район

Весна надихає

Дата: 21.06.2019 10:22

З 22 квітня по 20 травня у Вишнівській ОТГ проходив конкурс на визначення кращої фотографії під час процесу цвітіння вишні. До сільської ради надійшло безліч робіт, які вражали своєю експозицією, унікальністю та чарівністю. Переможцем стала серія фотознімків від жительки села Штунь Катерини Оніщук.

Роботи Катерини Оніщук

Гран прі конкурсу дісталося Ользі Романюк, жительці села Вишнів.

Роботи Ольги Романюк

Вітаємо наших переможців та усіх учасників, які взяли участь в даному конкурсі. Усі роботи були якісні та відповідали тематиці. Переможцям були вручені цінні подарунки.

Нагадаємо, що метою так званого «змагання» було ствердження у свідомості людини таких життєвих цінностей, як любов до життя, природи, краси,  виявлення значимості свого існування та вибору життєвого шляху за велінням свого серця.

Детально з усіма фотознімками Ви можете ознайомитись на сайті Вишнівської ОТГ, в розділі «Фотогалерея».