Волинська область, Любомльський район

У книг канікул не буває

Дата: 21.06.2019 11:00

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Під час літніх канікул до  бібліотеки користувачі приходять з друзями, подругами, цілими компаніями. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Не стала  винятком   бібліотека с.Бережці. Так 14 червня бібліотека та клуб в с. Бережці радо приймали у себе пришкільний табір «Сонечко» Бережецького НВК.

Для учнів підготовлено і організовано презентацію нових надходжень дитячої літератури, а в клубі на таборян очікували цікаві ігри та веселі танці.

Маленькі гості дякували господарям за цікаві розповіді та обіцяли частіше заходити.