Ілюстратори-2019

Дата: 21.06.2019 12:21

Вишнівська сільська рада  запрошує взяти участь у проекті талановитих художників Вишнівської громади, якщо вони готові проілюструвати твір іншої людини.  Ми хочемо створити збірку робіт письменників нашої громади, яка б презентувала їхній і ваш талант широкому загалу, тому приймаємо різні погляди на те, якою вона може бути. Мета нашого проекту – це допомога талановитим письменникам,  ілюстраторам у саморозвитку та самореалізації шляхом видання їх робіт.

Щоб долучитися до конкурсу, необхідно надіслати заявку про бажання взяти участь до 19 липня на адресу kz.ckmevs@gmail.com  . У листі зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту.  Ви будете мати можливість вибрати твір або твори, до яких хотіли б створити ілюстрації.

Найкращі увіковічнять свої роботи на сторінках збірки, а також отримають подарунки.

Детальну інформацію про конкурс, ви можете дізнатись за номером телефону +380982337519.