Волинська область, Любомльський район

«…Талановита матір талановитих дітей…»

Дата: 24.06.2019 14:21

18 червня у Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки відбулися волинезнавчі історико-педагогічні читання «Освіта та виховання в родині Косачів: талановита матір талановитих дітей», присвячені 170 - ій річниці від дня народження Олени Пчілки, організовані Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти, Волинською обласною організацію Національної спілки краєзнавців України, управлінням освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Зі вступним словом перед присутніми виступив Петро Олешко, ректор ВІППО, кандидат історичних наук. На науковій конференції представляли свої доповіді про знамениту родину науковці, вчителі та обдаровані учні області. Вишнівську ОТГ представляла Катерина Оніщук, яка виступила з повідомленням «Родина Косачів і Любомльщина». У ході педагогічних читань звучала поезія Олени Пчілки та Лесі Українки, присвячені їм поетичні та прозові твори.

Свято науки завершила вистава аматорської театральної студії за мотивами п’єси Олени Пчілки «Світова річ».