До уваги власникам особистих селянських господарств, які утримують бджолопасіку

Дата: 02.07.2019 11:50

З 01 липня 2019 року  відділом агропромислової політики Любомльської РДА проводитиметься приймальня документів на виплату дотації власникам особистих селянських господарств за утримування бджолосімей.

Бюджетні кошти  на дотацію власникам ОСГ, які утримують бджолопасіку, спрямовуються на виплату дотації за наявне утримання бджолосімей. Розмір дотації визначається з розрахунку до 100 грн. на одну  бджолосім’ю.

Для отримання дотації власник ОСГ подає відповідній комісії наступні документи:

-   заяву про виплату дотації;

- копії паспорта власника ОСГ та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду фізичній особі (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби - копію відмітки у паспорті);

- копію  паспорта на пасіку з відміткою про благополуччя ветеринарним лікарем;

-  акт обстеження домогосподарства комісією у складі представників сільської (селищної) ради, ОТГ, ветеринарного лікаря та власника ОСГ про наявність бджолосімей,  затверджений відповідною радою;

-   копія довідки  про відкриття рахунку в банку.

Подані документи реєструються в журналі реєстрації секретарем комісії (додаток 6).

Комісія розглядає подані документи, приймає рішення про включення одержувача до реєстру осіб, які мають право на отримання дотації за утримування  бджолосімей  (додаток 7 ).

Для довідки:  Паспорт на пасіку видається в Любомльському районному управлінні Держпродспоживслужби (заява, довідка з місцевого органу самоврядування про наявність пасіки).