Робоча зустріч із кандидатом у народні депутати від 19 округу

Дата: 10.07.2019 15:15

Сьогодні, 10 липня, у приміщенні будинку культури села Вишнів відбулася робоча зустріч місцевого активу з самовисуванцем, кандидатом у народні депутати України Ігорем Гузем.

Зокрема, Ігор Володимирович наголосив про свої основні напрямки роботи в разі перемоги на парламентських виборах. Зазначив, що й надалі буде підтримувати розвиток молодіжних осередків (будівництво спортивних майданчиків, молодіжних центрів тощо), налагоджувати співпрацю з інвесторами та лобіювати інтереси 19 округу на національному рівні.

За період роботи народного депутата у Вишнівську  ОТГ були залучені чималі кошти, які були спрямовані на реконструкції та поточні ремонти шкіл, садочків, будинків культури, закупівлі дитячих майданчиків, комп’ютерної техніки тощо, які були б неможливі без багаторазової підтримки команди Ігоря Гузя.

Сільський голова Віктор Сущик подякував Ігору Володимировичу за плідну співпрацю та побажав успіхів на чергових парламентських виборах.

Нагадаємо, що позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня цього року.