Відбувся завершальний етап "Курсу громадських слухань для ОТГ у Волинській області"

Дата: 12.07.2019 10:59

В період січень-липень 2019 року представники Вишнівської ОТГ взяли участь у проекті «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області» за підтримки Програми RITA – «Зміни в регіоні». Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи, яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Впродовж усього періоду активісти громади мали можливість перейняти досвід польських коллег у проведенні громадських консультацій, дізнатися про саме поняття «громадські консультації», його суспільні функції. Вчилися визначати цілі ситуацій, які підлягають обговоренню, дізнавалися про методи та інструменти громадських консультацій. Особливо цікавою була практична частина проекту, адже учасники мали змогу самостійно змоделювати ту чи іншу консультацію, вирішувати конфліктні ситуації та вивчати кращі практики у сфері консультацій.

Дякуємо нашим колегам-сусідам – координатору проекту, Катажині Клавсюч, експертам-модераторам, Томашу Коваліку та Владжімеджу Дурці, перекладачу Вікторії Кучерук за змістовний, цікавий, розвиваючий проект, ваші практики допоможуть нам у повноцінному розвитку нашої громади. З нетерпінням чекаємо нових проектів,зустрічей з вами, які допомогли б нам ще більше принести користі та працювати на благо громади.

Також, висловлюємо подяку виконавчому директору Асоції місцевого самоврядування прибужжя Валентині Степюк за організацію, підтримку та допомогу у проведенні семінарів.