Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 14.08.2019 12:29

Спеціаліста ІІ категорії відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра, магістра; стаж роботи за фахом не менше 2 (двох) років знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», нормативні документи, що стосуються державної служби та місцевих державних адміністрацій, укази та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідної сфери (галузі) управління. Володіння державною мовою та знання ділової мови, правил організаційно-розпорядчої документації, правил ділового етикету, правил та норми охорони праці та протипожежного захисту, а також основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні комп’ютерні програми.

Документи, що подаються на конкурс:

1.        Заява про участь у конкурсі;

2.        Особову картку затверджену наказом Нацагенства України з питань державної служби №156 від 05.08.2016 р. ;

3.        Е-Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік як кандидата на посаду;

4.        Копія паспорта;

5.        Копія ідентифікаційного коду;

6.        Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7.        Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

8.        Копія трудової книжки;

9.        Дві фотокартки розміром 3х4 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

За додатковою інформацією звертатися до Вишнівської сільської ради, за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності,80/а,  у відділ з питань юридичного забезпечення ради,діловодства та проектно-інвестиційної діяльності ,тел. 32-3-42 .