Експерти із освітніх питань завітали у Вишнівську ОТГ

Дата: 15.08.2019 15:49

Сьогодні, 15 серпня, в приміщенні Вишнівської сільської ради відбувся семінар-навчання серед освітян громади на тему «Стратегії розвитку та забезпечення якості освітніх послуг в ОТГ Волині», підготовлений експертом секторальної платформи Асоціації ОТГ «Якісна освіта» - Сергієм Пазюком, виконавчим директором Волинського Інституту Права - Іриною Гайдучик та Людмилою Василюк - менеджером проєкту Волинського Інституту Права.

Зокрема, експерти ділилися досвідом бачення участі ОТГ у покращенні якості освітніх послуг для громади, роботи закладів освіти у 2019 році. Розглянули Стратегію розвитку та забезпечення якості муніципальних освітніх послуг в ОТГ Волині. Продемонстрували досвід роботи з громадами Волині щодо стратегічного планування розвитку освіти (створення опорних закладів, практика оптимізації навчальних закладів, створення методичного кабінету тощо).

Висловлюємо подяку експертам за професійність, компетентність, корисний та цікавий матеріал. Залюбки переймемо досвід і будемо працювати на благо громади.